Поки грім не гримне

 
Добавлено: 2016-10-04 16:35:52 Новости Красота & Здоровье
Потурбуйтесь про себе
 

Як не прикро говорити про погане, проте доводиться констатувати, що про своє здоров'я ми задумуємось, коли вже «припече»: «Поки грім не гримне – чоловік не перехреститься».

Тож щоб уберегти себе від непередбачуваних витрат на лікування та не витрачати час на пошуки ліків, варто приєднатись до лав членів благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області». Сплачуючи щомісяця 40 гривень, ви зможете мати:

- медикаментозне забезпечення без обмеження розміру витрат і кількості звернень за медичною допомогою (крім витрат під час лікування в умовах цілодобового стаціонару – діє обмеження суми витрат до 25 річних пожертвувань на рік, що на сьогодні становить 12 000 грн);

- лікування у всіх медичних закладах області та клініках Києва (за направленням);

- можливість зробити за рахунок ЛК потрібні діагностичні, лабораторні та інструментальні дослідження (за направленням лікаря);

- знижку в розмірі 100 грн за одну обстежувану зону при проведенні КТ (незалежно від місця обстеження);

- знижку в розмірі 150 грн за одну обстежувану зону при проведенні МРТ (незалежно від місця обстеження);

- знижку на окремі обстеження в медичній лабораторії «Малікс Мєд» та медичному центрі «Асклепій»;

- знижку 5% на всі ліки в мережі аптек «Санітас»;

- знижку 10% на послуги центру реабілітації та здоров'я спини «Відновлення»;

- знижку 10% у стоматологічній клініці «Омега-Дент» (Житомир);

- можливість бути учасником соціальної програми «Потурбуйся про батьків» – пільгові умови вступу для батьків, якщо дорослі діти перебувають в організації, та користування послугами ЛК вже через місяць від дня вступу.

Дуже хотілось би, щоб люди, котрим потрібна така інформація, дізнались про це. Адже хто береже кожну копійку, той порахує, скільки сплатить внесків упродовж року й на яку суму зможе отримати від ЛК допомоги. Наприклад, протягом 8 місяців цього року 5814 членів ЛК були проліковані на суму від 1 до 3 тис.грн, 639 осіб - на суму до 5 тис.грн, 305 чоловік - на суму до 12 тис.грн. І це при тому, що за цей період сума сплачених внесків становить лише 320 гривень.

Тож зайдіть на сайт ЛК, почитайте розміщену там інформацію. На сайті можна відразу й вступити до ЛК та сплатити внески карткою будь-якого банку без комісії. Також вступити можна у відділеннях «ПриватБанку», «Державного ощадного банку», «Райффайзен Банку Аваль» та «Укрпошти» (необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код). Потурбуйтесь про себе заздалегідь!

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты