"ПАЦІЄНТИ ЙДУТЬ ВІД НАС ЗАДОВОЛЕНИМИ!"

 
Добавлено: 2016-08-26 14:08:31 Новости Красота & Здоровье
"Лікарняна каса" допомагає при операціях.
 

«ПАЦІЄНТИ ЙДУТЬ ВІД НАС ЗАДОВОЛЕНИМИ!»

- Тому що ми робимо їх не лише здоровими, а й красивими! – стверджує завідуючий хірургічним відділенням ЦМЛ №1 Житомира Олександр Марцінович Шатило.

- Адже коли людина почувається добре, то й вигляд вона має гарний. Отож фахівці нашого відділення роблять – зокрема - операції з ліквідації великої вентральної грижі. Такі оперативні втручання ми здійснюємо, застосовуючи для укріплення передньої стінки черевної порожнини поліпропіленову сітку або власні тканини пацієнта. Медикаменти ж та витратні матеріали для цього надає благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області».

Ось лише недавній приклад. Жінка з Ємільчинського району поступила до нас із великим дефектом передньої черевної стінки. Років десять тому у неї було оперативне втручання. Після цього – людина з сільської місцевості, тож фізично дуже багато працює – відбулась суттєва деформація передньої черевної стінки. Скажу без перебільшення й намагання настрахати: все (починаючи від грудей і закінчуючи лоном) трималось тільки на клапті шкіри – фактично весь кишечник був відразу під шкірою. Отож ми ліквідували грижу, укріпили передню черевну стінку – «Лікарняна каса» забезпечила необхідними для цього медикаментами та витратними матеріалами (в тому числі досить дороговартісною поліпропіленовою сіткою, яка запобігає виникненню ускладнень у подальшому). Й за якийсь час жінка була виписана без ускладнень і вийшла від нас - саме головне - здоровою! 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты