Невмержицька Світлана представлятиме Житомир у фіналі «СтудМіс України 2012»

 
Добавлено: 2012-10-01 14:31:43 Новости Красота & Здоровье
Житомир цього року представлятиме цілеспрямована та авантюрна Невмержицька Світлана, студентка Житомирського Державного Технологічного Університету
 

7 жовтня о 20:00 у Crystal Hall буде особливо жарко. Саме там відбудеться  фінал «СтудМіс України 2012», де 25 переможниць обласних етапів зійдуться в боротьбі за титул найкрасивішої, найкмітливішої і найталановитішої студентки України.

Житомир цього року представлятиме цілеспрямована та авантюрна Невмержицька Світлана, студентка Житомирського Державного Технологічного Університету.

Широка участь в громадській роботі має важливе значення не тільки для розвитку суспільства, але й справляє істотний вплив на самих людей, їх духовний світогляд, свідомість, морально-етичні норми.

? Світлано, скажи чи займаєшся ти громадською діяльністю?

? Так, звичайно. Я проводила багато благодійних акцій в допомогу онкохворим, малозабезпеченим, обездоленим, безпомічним людям. На мою думку, це обов’язок: допомагати людям, у яких на даний момент певні проблеми в житті. Також  я голова  молодіжного руху Червоного Хреста в Північному регіоні України.

? Яке в тебе життєве кредо?

? Завжди пам’ятай правило трьох «Н»: Нічого Неможливого Немає!!!

Як на мене, дуже хороше кредо. Адже справді, коли дійсно чогось хочеш то і можливість, і час знайдуться. Коли кажуть «я це не можу, це неможливо, я це ніколи не зроблю», то це все тільки «відмазки».

Світлана активний громадський діяч, вірний друг, чарівна представниця поліського краю,  що найбільш за все  хоче довести всім, що справжнє кохання існує.

Спілкувалася Оксана Ювженко

Інформаційна довідка

«СтудМіс України» – Всеукраїнський конкурс краси, кмітливості та таланту серед молоді, який звичайній дівчині дає шанс стати найкрасивішою студенткою країни.

 
 
|
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты