"Лікарняна каса Житомирської області" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:067 411 3093
Полное название: Громадська організація Лікарняна каса Житомирської області
Еще названия:БО Лікарняна каса Житомирської області
Категории:
 • Клиники здоровья Житомира
 • Сайт:http://likkasa.com.ua
  Время работы:Щодня з 8.00 до 17.30 (без обідньої перерви)/ В суботу та святкові дні – з 9:00 до 14:00, неділя – вихідний.
  Ориентир:приміщення Житомирського обласного медичного клініко-діагностичного центру

  Последние новости

  Все новости
   

  З ДНЕМ КОЗАЦТВА!

  Добавлено 2017-10-13 11:00:49

  Дорогі друзі! Традиційно в світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День Українського козацтва, адже Божа Матір вважається заступницею та покровителькою козацького війська, яка оберігала ...

   
  Читать Дальше
   

  Благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» - 17 років!

  Добавлено 2017-08-04 13:03:33

  Дорогі друзі! Благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» виповнилось 17 років! Із першого дня свого існування 27 липня 2000 року й донині вона працює для забезпечення надання якісної ...

   
  Читать Дальше
   

  ЛК – це «рятувальний круг» для людини, котра захворіла

  Добавлено 2017-08-04 12:57:24

  Представники благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» активно проводять зустрічі з трудовими колективами організацій, підприємств Житомирщини. Так, зокрема, впродовж квітня-червня ...

   
  Читать Дальше
   

  Громадська організація Лікарняна каса Житомирської області

  Благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» виповнилось 16 років. За 16 років своєї діяльності вона зарекомендувала себе надійним партнером, який докладає максимум зусиль для вирішення медичних проблем кожного її пацієнта, адже практично в усіх закладах охорони здоров'я є представники «Лікарняної каси», котрі наразі й переймаються їх вирішенням.

  Кожен член «Лікарняної каси» має право отримувати гарантовану медичну допомогу в закладах охорони здоров'я області незалежно від місця проживання, крім того – може розраховувати на високоспеціалізовану медичну допомогу в столичних клініках та лікувальних закладах інших областей. Тобто "Лікарняною касою" напрацьований ще й гарний досвід «єдиного медичного простору», в якому кошти «ходять за пацієнтом», що передбачено в реформі медичної галузі. Це є важливим моментом у її діяльності – тим паче зараз, коли з утворенням нових громад відбуваються формування різних бюджетів - члени «Лікарняної каси» завжди забезпечені ресурсами, куди б не звернулись за медичною допомогою. І якщо в інших окремих регіонах України подібні організації тільки створюються, то «Лікарняна каса Житомирської області» нараховує (станом на початок нинішнього року) понад 210 тисяч громадян - це практично 20% населення області.   

  Щоденно в медичних закладах отримують допомогу від 1,5 до 2-х тисяч членів організації. А загалом за весь період діяльності медична допомога «Лікарняною касою» надавалась більше, ніж у 4-х мільйонах випадків. ЛК забезпечує медичний супровід 800 дітей-сиріт, опікується інвалідами війни, які не є членами ЛК, учасниками АТО.

  Надзвичайно важливим компонентом є зворотній зв'язок – коли можна оцінити рівень задоволеності пацієнтами наданою допомогою. А для цього от уже котрий рік діє «гаряча» цілодобова телефонна лінія – аби члени «Лікарняної каси» могли розповісти про свої медичні проблеми фахівцям, котрі вирішують їх безпосередньо з усіма сторонами лікувального процесу. Крім того, проводиться анкетування пацієнтів – членів ЛК, надсилаються СМС-повідомлення з проханням відвідати сайт "Лкарняної каси", де також розміщена анкета оцінювання діяльності організації, лікувальних закладів області та пропозицій щодо покращення роботи.

  "Громадська організація Лікарняна каса Житомирської області" находится по адресу: Житомир, вул.Пушкінська, 1. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Лікарняна каса Житомирської області", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Житомир, вул.Пушкінська, 1"! Если Вам нравится "Лікарняна каса Житомирської області" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Психолог ЧП, Лыкова А.Ю. 0,71 км.
  Стоматология Дента Плюс 0,743 км.
  Стоматология Дента Плюс 0,974 км.
  Готельно-ресторанний комплекс Гайки 0,634 км.
  Медицинская лаборатория Дила 0,959 км.
  Медицинская лаборатория Дила 0,737 км.
  Громадська організація Лікарняна каса Житомирської області 0 км.
  Баня Люлька 0,271 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты