Чудодієво
Logo Чудодієво
 

"Чудодієво" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:(0412) 46-13-13, (094) 914-83-13, (050) 463-18-64
Полное название: Хуторок Чудодієво
Еще названия:Чудодиево, hutorok chudodievo
Категории:
 • Отдых за городом Житомира
 • Рестораны Житомира
 • Гостиницы Житомира
 • Все для рыбалки Житомира
 • Сауны & Бани Житомира
 • Теннисные корты Житомира
 • Сайт:http://chudodievo.com

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі ресторани української кухні в Житомирі

  Кращі ресторани української кухні в Житомирі
  Добавлено 2014-09-12 14:25:58

  Вагоме місце серед культурної спадщини нашого народу посідає й манера приготування їжі. Мабуть, перше, з чим асоціюється українська кухня, – це сало, борщ і пампушки. А ще жодне справді українське ...

   
  Читать Дальше
   

  Хуторок Чудодієво

  Якщо Ви розумієте, що таке повноцінний відпочинок за містом і прагнете провести декілька днів на лоні недоторканої природи, завітайте на хуторок «Чудодієво».

  Хутір знаходиться у віддалені від великих поселень і доріг, в одному із найбільш живописних регіонів Полісся. Хвойний ліс, чисті озера, затишні галявини подарують Вам відчуття повної гармонії та спокою. Забудьте про щоденні турботи і переживання. На хуторі «Чудодієво» є тільки Ви і природа.

  «Чудодієво» гостинно прийме Вас у будь-яку пору року в будь-який час. Новорічний корпоратив з колегами або відпустка у родинному колі подалі від міської метушні — тепло та затишок хуторка неодмінно залишать приємні спогади у серцях наших гостей.

  У хуторку «Чудодієво» особливої уваги надають кухні та якісному осблуговуванню гостей. У кожній страві, окрім її основних інгредієнтів, присутній особливий дух, дарований таємничими силами цієї місцевості. Скуштувати смачні страви, відпочити з друзями, родиною чи колегами Ви можете не лише в ресторані, також до Ваших послуг велика і мала колиба, літній майданчик та альтанки.

  Двоповерховий ресторан «Чудодієво» — чудове місце для урочистих застіль, домашніх свят, корпоративів або ж теплих зустрічей з друзями чи родичами. Він ідеально підходить для комфортного відпочинку компанії до 40 осіб. Ресторан пропонує усім відвідувачам частування кращими стравами української кухні. Вони готуються на дровах у справжній українській печі і лише з екологічно чистих продуктів. Овочі та фрукти, які використовуються у приготуванні страв, вирощені з безмежною любов`ю та турботою на земельній ділянці Хуторка «Чудодієво».

  "Хуторок Чудодієво" находится по адресу: Житомир, Чудодієво, вул. Лiсова, 47. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Чудодієво", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Житомир, Чудодієво, вул. Лiсова, 47"! Если Вам нравится "Чудодієво" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Хуторок Чудодієво 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты