Два отамани
Logo Два отамани
 

"Два отамани" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38(0412)228768
Полное название: Ресторан-корчма Два отамани
Еще названия:Два атамана, restoran-korchma dva otamani
Категории:
 • Рестораны Житомира
 • Сайт:http://korchma-zt.com.ua
  Время работы:11:00-23:00

  Последние новости

  Все новости
   

  Кращі ресторани української кухні в Житомирі

  Кращі ресторани української кухні в Житомирі
  Добавлено 2014-09-12 14:25:58

  Вагоме місце серед культурної спадщини нашого народу посідає й манера приготування їжі. Мабуть, перше, з чим асоціюється українська кухня, – це сало, борщ і пампушки. А ще жодне справді українське ...

   
  Читать Дальше
   

  Ресторан-корчма Два отамани

  Зустрілися колись два отамани – козаки, славні своїми звитяжними походами та умінням не тільки шаблю тримати міцно, а й чарку рівно.Зустрілися не серед степу широкого, не на чужій землі, а на своїй, українській, кращої за яку немає у цілім світі. Довго тривала та вечірня бесіда, так довго, що запам’яталися людям їхні пісні дзвінкі, слова правдиві та люб’язні, у яких славна поліська земля оспівувалася та Житомир древній.Чи вірите ви цій легенді, чи ні – то ваша справа, але виросла на цьому місці чудова корчма, названа «Два отамани».

  Отже, у самому центрі Житомира (на розі вулиць Котовського і Московської) розташована оаза українського гостинного відпочинку – ресторан-корчма. Корчми відомі у слов’ян ще з XI століття, вони були в усіх містах. Тут відпочивали, укладали різноманітні угоди, скріпляючи їх потиском руки та могоричем:  квасом, пивом, медом, смачними стравами. Українську корчму описали Тарас Шевченко і Микола Гоголь, а поет Богдан-Ігор Антонич присвятив корчмі такі рядки: «Самітний друже, мов у ночі пояс, ти в таємничість світу оповитий. В цей вечір весняний ходи зо мною в корчмі на місяці горілку пити!».

  Житомирська Корчма «Два отамани» ззовні схожа на заможну хату з охайним великим подвір’ям, де на диво гармонійно поєднуються віз із лантухами збіжжя, літня старовинна піч, льох, квітучі дерева, фонтан, оточений трьома затишними альтанками (кожна з них – це літній зал із вишуканим інтер’єром). Зачарований, із цікавістю переступаєш поріг головної зали (власне корчми, шинка) і потрапляєш – ні, не в музей, бо всі старовинні предмети побуту не тільки милують око, але й «діють», догоджаючи гостям: шинквас (прилавок), старовинна шафа із колекційними винами, глечики, миски, рогачі, ступка, мальована піч із припічком, пристрій для приготування морозива, столи і стільці. Оберігають спокій та затишок вишивані поліські та подільські рушники, ікони, в’язанки часнику. У корчмі є навіть справжнісінький колодязь і прялка! Але ж хата, за прислів’ям, господинею та пирогами красна! Привітна та охайна корчмарочка принесе меню, розпитає, якої страви та яких напоїв полюбляє кожен гість: вибирайте, добродію, чого душа забажає! 

  Ми щиро раді вам! Нехай після буденних клопотів дає Бог здоров’я і годинку-другу насолоди від гарного відпочинку в українській корчмі «Два отамани»!

  "Ресторан-корчма Два отамани" находится по адресу: Житомир, вул. Котовського, 26. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Два отамани", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Житомир, вул. Котовського, 26"! Если Вам нравится "Два отамани" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Арт-кофейня ПроКофий 0,866 км.
  Пивной Ресторан Шульц 0,876 км.
  Ресторан Анна 0,417 км.
  Ресторан-корчма Два отамани 0 км.
  Кафе-кондитерская Ваниль 0,649 км.
  Пицерия Салад 0,55 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты