Ольга Добрякова дарує дітям-сиротам «Дитинство у спогадах».

 
Добавлено: 2010-07-09 19:35:45 Новости Культура
Дитинство у спогадах На Житомирщині
 
На Житомирщині триває реалізація проекту переможця конкурсу есе «Оздорови суспільство» Ольги Добрякової. Протягом кількох місяців вона разом з однодумцями відвідує дитячі будинки та школи-інтернати області та напрацьовує фотоматеріали для свого проекту «Дитинство у спогадах». Адже головною метою дівчини є прагнення створити дітям на згадку про дитинство невеличкі фотоархіви.

«Ми хочемо, аби ці фотографії допомогли дітям через кілька років згадати своє дитинство, побачити себе та своїх друзів на фото. Можливо, для дитини з повноцінної сім’ї такі фото – це дрібниці, адже поряд завжди люблячі батьки, які в будь-який момент розкажуть про те, який одяг вона носила в дитинстві, який колір полюбляла чи мала багато друзів, а от для діток з інтернатів, це надзвичайно важливо», - вважає Ольга Добрякова.

Завдання проекту - не лише зробити фотосесію для кожної дитини (а в цих навчальних закладах виховують понад 450 дітей віком від 3 до 20 років), але й створити у закладах фотостенди, організувати дозвілля, надати уроки фотомайстерності.

Ольга Добрякова є однією з 10 переможців конкурсу БО «Фонд Братів Кличків» та Фонду Конрада Аденауера, яка отримала фінансування під свій проект.

Нагадаємо, що переможцями конкурсу «ОЗДОРОВИ СУСПІЛЬСТВО» стали: Білаш Вікторія (м. Іллінці, Вінницька обл.), Войтинська Марія (м.Львів), Дворницька Мирослава (м.Хмільник, Вінницька обл.), Мацегора Анастасія (м. Харків), Корнієнко Алла (м.Хмільник, Вінницька обл.), Іванова Марія (м.Київ), Тищенко Олена (м.Київ), Радіонова Ірина (м.Київ), Купріянчук Ольга (м.Суми), Добрякова Ольга (м. Житомир), Редько Марія (м. Дніпропетровськ), Турченяк Тарас (м. Жидачів, Львівська обл.) Корбут Анна (м. Харків).

 
 
|
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты